Aktualności

Odwiedziny chorych - zakaz do odwołania

W związku ze zwiększeniem zachorowań na infekcje górnych dróg oddechowych zostaje wprowadzony całkowity zakaz odwiedzin - do odwołania.

13 luty 2019

Szkolenie personelu dot. odry

W Centrum Rehabilitacji zostało przeprowadzone szkolenie na temat groźnej choroby zakaźnej jaką jest odra. Szkolenie poprowadziła Pani Beata Juska – Inspektor sanitarny MSWiA. Personel uzyskał informacje na temat profilaktyki szczepień, objawów choroby, możliwych powikłań, a także jej leczenia.

13 luty 2019

Wolontariat dla każdego!

Nie ważne ile masz lat czy jesteś uczniem, studentem, emerytem. Jeśli tylko masz wolny czas, lubisz ludzi, chcesz zrobić coś bezinteresownie dla innych, możesz zostać wolontariuszem na oddziale rehabilitacyjnym w naszym Centrum.

7 luty 2019

Ukończony kurs - metoda NDT-Bobath

Fizjoterapeuta Patrycja Stępień ukończyła 400-godzinny kurs metodą NDT-BOBATH, który odbywał się w placówce REHAMAX w Pruszkowie. Po zakończeniu kursu otrzymała certyfikat poświadczający zdobyte kwalifikacje.

1 luty 2019

Koncert kolęd - Koło Śpiewu

We wtorek 29.01.2019 roku o godzinie 18:00 w siedzibie SP ZOZ Centrum Rehabilitacji odbył się koncert kolęd w wykonaniu działającego od blisko 113 lat Koła Śpiewu "LUTNIA" z Osiecznej. Zgromadzeni pacjenci oraz pracownicy mogli wysłuchać godzinnego występu, który z pewnością głęboko zapadł każdemu z nich w pamięci. Dzięki najpiękniejszym polskim kolędom widzowie mogli poczuć magię świąt Bożego Narodzenia.

29 stycznia 2019

Odwiedziny chorych

Ze względów epidemiologicznych oraz utrudnienia w planowej realizację zajęć uprzejmie prosimy o ograniczenie odwiedzin pacjentów do regulaminowych godzin miedzy 17:00 a 18:00 przez osoby zdrowe bez cech infekcji.

24 stycznia 2019

Nowy sprzęt - Egzoszkielet

W grudniu zakupiony został przenośny egzoszkielet – bioniczne urządzenie przeznaczone do rehabilitacji pacjentów z niedowładem kończyn dolnych, w szczególności po częściowym lub całkowitym porażeniu.

13 grudnia 2018

Życzenia

dla pacjentów i ich rodzin

13 grudnia 2018

Potrzebne szkolenie

W Centrum Rehabilitacji odbyły się szkolenia dla pracowników dotyczące zasad organizacji i postępowania w razie wystąpienia zdarzeń nadzwyczajnych lub aktów terroryzmu.

13 grudnia 2018